Stewardessa jako motyw kultury masowej.
Blog > Komentarze do wpisu

Zbuntowany steward

Cóż, muszę przyznać, że ta historia wywołała uśmiech na mojej twarzy. Steven Slater, steward z wieloletnim doświadczeniem, lot linii JetBlue z Pittsburga do Nowego Jorku zapamięta na bardzo długo.

Chwilę po lądowaniu wdał się w kłótnię z pasażerem, który za wcześnie wstał ze swojego miejsca i zaczął wyjmować bagaż. Nie dość, że steward oberwał torbą, to jeszcze został zwyzywany.

Slater wkurzył się, przez interkom powiedział, co o tym wszystkim myśli (też nie hamował słownictwa), złapał z barku butelkę piwa i zjechał wyjściem awaryjnym na płytę lotniska... Dość ciekawy sposób rezygnowania z pracy, prawda?

Wkrótce jednak nerwowy steward został aresztowany. Za co? Za narażenie pasażerów i obsługę samolotu na niebezpieczeństwo.

I tu do akcji wkroczyli internauci. Ci uważają, że nic się nie stało i żądają uwolnienia Slatera. Można dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, kupić koszulki z wyrazami poparcia, czy też posłuchać specjalnie skomponowanej piosenki. Mężczyznę wspiera nawet... jego była żona!

A Wy, co sądzicie o zachowaniu Slatera?

Na deser jeszcze animacja z całego zajścia.
środa, 11 sierpnia 2010, stewardessy

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: serenitatis, *.aster.pl
2010/09/16 00:37:59
animacja pierwsza klasa!
Reklama na blogach - Blogvertising.pl